Papeete niet meer doods op zondagen?

Door Jan Ottenbourg

Het centrum van Papeete ligt er op zondagen compleet verlaten bij (iedereen zit in de kerk??). Enkel de ochtendmarkt is open van 5 tot 10u 's morgens.
Zeer spijtig en niet erg commercieel. Vooral niet voor de duizenden, meestal kooplustige en rijke toeristen van de cruise schepen die, net op zondagen, in Tahiti aanmeren!

Maar... er zou verandering op komst zijn. Het initiatief van de Tahitiaanse Toeristische Dienst, genaamd "Welcome to our Cruise Ship Passengers", wil namelijk de lokale zelfstandigen ertoe aanzetten om, op z'n minst de zondag dat er schepen toekomen, open te doen. En met succes zo blijkt... meer dan 40 winkeliers zijn al bereid gevonden om hun steentje bij te dragen, samen met de ochtendmarkt die dan uitzondelijk zal openblijven tot 16u.

Eind februari worden de allerlaatste concrete afspraken gemaakt met de deelnemende winkels, en dan is het wachten op contrete data... Wait & see.

3 comments

By Sally (niet gecontroleerd)
5 jaren 6 dagen ago

tja de macht van het grote geld

tja de macht van het grote geld he...

By Herr Hosehausen (niet gecontroleerd)
5 jaren 6 dagen ago

Nou, afgelopen zondag viel er nog

Nou, afgelopen zondag viel er nog bijzonder weinig te doen!

By Anonymous (niet gecontroleerd)
5 jaren 6 dagen ago

Ik kan me wel voorstellen als er geld

Ik kan me wel voorstellen als er geld te verdienen valt, dat de winkeliers hun zondagse plicht graag opgeven...Groetjes,Hildewww.hilde.verenigdestaten.info

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.