Nieuwsjaarskaart doet er 9 maanden over

Door Jan Ottenbourg

Normal gezien doet een brief er een tweetal weken over tussen België en Tahiti. Kan soms eens uitlopen tot 4, maximaal 6 weken.

Groot was dan ook onze verbazing deze ochtend toen we nog een nieuwjaarskaartje in onze brievenbus vonden. Net geen 9 maanden (!) heeft het dus geduurd om tot hier te geraken! Van een record gesproken.

 
Op 27/12/2007 gepost in Zottegem, België en vandaag pas aangekomen. Bedankt alsnog voor het kaartje Philip, Brigitte en Robbe. En ook onze beste wensen voor 2008! ;-)
Beter laat dan nooit.

2 comments

By veerle (niet gecontroleerd)
3 jaren 20 weken ago

Beter laat dan nooit!Daarenboven heeft

Beter laat dan nooit!Daarenboven heeft het wel iets, denk ik, nieuwjaarswensen ontvangen in september.

By Anonymous (niet gecontroleerd)
3 jaren 20 weken ago

De wegen der post zijn

De wegen der post zijn ondoorgrondelijk... Ik heb op mijn 21e verjaardag een kaartje gekregen dat een jaar voordien opgestuurd was voor mijn 20e verjaardag. Heen en terug Israël duurde exact een jaar...Groetjes,Katja

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.